STRIPES HANG | Vertikální

Obdélníky jsou otevřeny novým věcem a různým kombinacím. Horizontální nebo vertikální rozložení a kombinace různých velikostí. Akustické panely nejsou jenom o designu. Myslíme ekologicky a záleží nám na udržitelnosti. Proto vyrábíme z recyklovaných PET lahví. PETka ještě nikdy nevypadala tak dobře!

Způsob uspořádání prvků slouží pouze jako ukázka a inspirace.
Přesné počty a velikosti prvků vidíte při výběru variant.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.

Barva
Počet/velikost prvků
Montážní příslušenství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.6.2020 16.6.2020 16.6.2020 Zvolte variantu
Do 2 týdnů Do 2 týdnů Do 2 týdnů Zvolte variantu
Kód: 176/WHI 176/GRA 176/BLA Zvolte variantu
Značka: LIKO-S, a.s.
8 950 Kč 9 450 Kč 9 950 Kč od 8 950 Kč
Kategorie: Akustické panely

header

Nalaďte se!

Neslyšíte v kanceláři vlastního slova? Ozvěna v místnosti? Toužíte po klidu? Zázraky zatím neumíme, dokážeme ale vaši akustickou pohodu výrazně zlepšit.

Každý prostor je něčím specifický. Složení konstrukcí, koberec nebo mobiliář, zpravidla zlepšují akustické podmínky v místnosti, ale jejího správného naladění docílíte jedině pomocí akustických panelů. Správná volba jejich tvarů a umístění hraje roli ve finálním efektu.

Tím ve výsledku naladíte akusticky nejen místnost, ale i její uživatele.

part_1

Myslíme i na svět zvenčí.

Přemýšlíme ekologicky a záleží nám na udržitelnosti. Proto jsme dostali nápad, jak vyrábět akustické panely z PET lahví. Ty se v procesu výroby zpracují do podoby vláken a vytvoří se finální směs materiálu. Konečným válcováním vznikají zvukově izolační desky SilentPET® s vynikajícími akustickými hodnotami.

Vynikající akustické vlastnosti a vysoké produktové standardy zaručující zdravotně nezávadné vlastnosti a jednoduchou údržbu. Při výrobě navíc využíváme ekologické procesy s co nejnižšími emisemi CO2, proto se i odpad z výroby vrací zpět do výrobního procesu.
 

part_2

Nevnímáte ho. Ale on Vás ano.

Pro komfortní práci nebo odpočinek je důležitá doba dozvuku v místnosti. Čím kratší, tím lépe se v prostoru koncentrujeme i vedeme rozhovor. Zlepšování akustické pohody se věnujeme přes 20 let v těch nejlepších evropských kancelářích, ale i u Vás doma nebo ve škole. Nadměrný hluk působí stres, jehož důsledkem je únava a nižší výkonnost. Vás nebo třeba vašich zaměstnanců.

footer

Řešení na míru nás baví!

Funkce je důležitá, ale věci se nám musí i líbit. S námi si můžete vytvořit i vlastní design! SilentPET® totiž nemusí být pouze v základních barevných provedeních - bílá, šedá a černá. Díky tisku můžete panely věšet jako obrazy nebo využít ke sdělení i jako podhledy. Kombinací různých umístění - strop / stěny / paraván - docílíte zlepšení akustických vlastností i oživení celé místnosti z estetického hlediska.

Stačí se nám ozvat!