O nás

o_nas_header

Už téměř 30 let.

LIKO-S stojí na rodinných základech. To nám pomáhá překonávat zlé časy v životě i byznysu, pohání nás vpřed a přináší radost v časech dobrých. Už dvě generace ručíme za svou práci. A to, jak se k sobě v chováme v rodině, se odráží do života celé firmy. Přesvědčte se a navštivte sídlo naší firmy ve Slavkově u Brna.

o_nas_part_1

Děláme věci jinak.

Inovátorský duch nás pohání vpřed. Neustále vymýšlíme a inovujeme – jako první v Evropě jsme začali vyrábět interiérové příčky, nastavujeme trendy. Vrcholem našeho úsilí je první živá hala na světě s názvem „LIKO-Vo“. Tuto industriální zelenou budovu, která pracuje s energiemi z přírodních zdrojů, jsme otevřeli v červnu roku 2019 a zaznamenali obrovský zásah i zájem médií. Program #DomyJakoStromy jde však dál a naším cílem je dosáhnout změny v současném a invazivním způsobu stavění.

Jen osobní rozvoj a vývoj technologií nám umožnil přijít s interaktivní stěnou SMART-i-WALL®. Multimediální příčka budoucnosti umí vše, na co si vzpomenete.

o_nas_part_2

Zodpovědný business.

Každá firma je hlavně o lidech a produktech, které vytvářejí. LIKO-S spojuje energie lidí odvádějících tu nejlepší práci. Naši zaměstnanci chtějí přemýšlet, co udělat jinak a lépe, rozvíjet se a my je v tom maximálně podporujeme. Oceňujeme energii inovovat, chuť naplňovat naši vizi, odlišit se od ostatních. 

 

Prostě být nejlepší.